BİZ SiZi VE AİLENİZİ ÖNEMSiYORUZ.!
SILAYOLU AVRUPALI TÜRKLERİN YOL YARDIMI EUROTÜRKASSİST YOL YARDIM
Araç ile seyahat esnasında meydana gelen beklenmedik sorunların giderilmesini sağlar ve yolculuk esnasında ulaşım, konaklama gibi ihtiyaçları 7 gün 24 saat karşılar.
Yerinde Onarım Hizmeti
Yol kenarında onarımı mümkün olan araç arızalarında ve lastik patlaması durumlarında sorununun olay yerinde donanımlı mobil yardım ekipleri tarafından giderilerek yola devam edilmesini sağlar. Yerinde Onarım Hizmeti yaygın hizmet ağıyla aracın çekimine gerek kalmadan yerinde onarım, lastik değişimi ve oto kilit servisleriyle zaman ve maliyet avantajı yaratarak müşteri memnuniyetini hedefler.
Yol kenarı yardım
Aracın, arıza , lastik patlama , benzinsiz kalma gibi durumlarında mobil ekiplerimiz aracınızı yerinde tamir edilebilecek durumda aracınız tamir edilir ve siz yolunuza devam edersiniz. Aracınız yerinde tamir edilemeyecek gibi durumda en yakın servise cekilir . Aracınız 3 gün içinde tamir edilemeyecek gibi bir durumda konaklama üçretleri karşılanır. Aracınızın hasarı tamir edilemeyecek gibi durumlarda hasar aracın değerini geçiyorsa Sizin ve Aracınızın 500 km ye kadar nakli sağlanır. Hizmetlerimiz SılaYolu güzergahında ve Türkiyenin 81 ilinde geçerlidir.
Çekici Hizmeti
Arıza, kaza gibi durumlarda  çekici yönlendirilerek, aracın onarım servisine nakli sağlanmaktadır.
www.euroturkassist.com
Bizimle yolda kalmazsınız.
EUROTÜRKASSİST (ETA) İLE YOLDA KALMAZSINIZ
Hayırlı  yolculuklar dileriz